درباره کارنوگن

درباره کارنوگن

درباره کارنوگن

About Us

معرفی-کارنوگن

پلتفرم کارنوگن با تکیه و تمرکز بر همگرایی سه حوزه تخصصی مکانیک ، مارکتینگ و علوم کامپیوتری ، دانش و مهارت خود را در این سه حوزه به کار گرفته تا بلکه بتواند در حوزه ی خرید و فروش لوازم یدکی ، قطعات مصرفی و بدنه خودروهای مختلف ایرانی و وارداتی، گامی نوین و کاربردی برداشته و نقشی متعهدانه در این چرخه ی خدماتی ایفا کند.

باتوجه به تولید و بهره برداری روزافزون خودروهای داخلی و حضور گسترده خودروهای مختلف وارداتی از کشورهای آسیایی قدرتمند همچون: کشورهای چین ، کره جنوبی و غیره ، مرزبندی بازار خرید و فروش خودرو و «قطعات» آن ، وارد فاز جدیدی شده و بالطبع گستره بیشتری پیدا کرده است.

این مرزبندی جدید ، خدمات و اقتضائات جدید و متنوعی را در جهت برآوردن نیاز مصرف کنندگان گرامی و پاسخگویی به پاره ای از دغدغه ها و موانع آن ها در این راه می طلبید و ایده اولیه کارنوگن در سال 1399 هجری شمسی بر همین اساس شکل گرفت.

کارنوگن ، برای اولین بار در کشور عزیزمان ایران ، لوازم و قطعات نو و دست دوم (استوک) خودروهای مختلف وارداتی را با رتبه بندی کیفی (ویژه قطعات استوک) به فروش می رساند ؛ به عبارت واضح تر ، به سبب شرایط بغرنج تحریمی و فشار بی امان اقتصادی به هموطنان عزیز ، بدیهی است که مردم نجیب و عزیزمان ، قدرت خرید کمتری در مواجهه با گذشته هنگام نیاز به قطعات اصل و به اصطلاح فابریک نو داشته باشند ؛ به همین علت ، بازار خرید و فروش قطعات استوک خودروهای وارداتی در کنار قطعات نو ، رشد چشم گیری در چندسال گذشته داشته است.

کارنوگن با دغدغه مندی و ایفای نقش متعهدانه خود ، علاوه بر فروش قطعات و لوازم نو ، قطعات و لوازم استوک را حائز رتبه بندی کیفی کرده و به فروش می رساند ؛ تا مصرف کنندگان عزیز ، با آگاهی کامل نسبت به ویژگی های محصول انتخابی خود ، خریدی مطمئن و باکیفیت را تجربه کرده و متحمل هزینه کمتری در مقایسه با کیفیت مثال زدنی قطعات شوند.

 

کارنوگن چه مزیت هایی به مشتریان خود ارائه می دهد؟

10 روز ضمانت بازگشت کالا

تا 10 روز پس از خرید هر محصول از کارنوگن ، در صورت منصرف شدن از خرید خود (به شرط عدم استفاده از محصول)، می توانید به راحتی محصول را مرجوع نموده و پول خود را به صورت کامل دریافت نمایید.

درج رتبه بندی کیفی کالا

کارنوگن در هنگام خرید ، بیشترین اطلاعات ممکن از کیفیت محصول را شما ارائه می دهد و موجب می گردد که شما با آگاهی کامل و با خیالی آسوده نسبت به خرید قطعات و لوازم نو و استوک اقدام می نمایید.

ارسال رایگان کالا

در صورتی که مبلغ سفارشات شما از 2 میلیون تومان بالاتر رود ، ارسال رایگان و ویژه کارنوگن به شما با کمال میل اهدا خواهد شد.